top of page

Toto jsou obchodní podmínky pro nákup na webových stránkách Jednoduše spolu

Provozovatelem webových stránek  www.jednodusespolu.com   je

Kateřina Rae, V Jehličině 839, Praha 9, 190 14, IČ 09705511.

I. Platba za akce

 • Na některé akce je možné či nutné platit zálohu na vstupné předem. 

 • Záloha na vstupné je vratná v těchto případech:

  • a) odhlásí-li se účastník pomocí emailu na adresu fdreamreelacademy@gmail.com alespoň 3 dny před konáním akce

  • b) dojde-li ke zrušení akce nebo k jejímu přesunu na jiný termín (účastníkovi je nabídnutý přesun zálohy na jiný termín či na jinou akci, ale není povinen ho využít)

 • Záloha činí 100% pro konference a setkání a 50% pro workshopy, a platí se na účet Kateřiny Rae č. 2500398608 / 2010, s telefonním číslem účastníka jako variabilním symbolem, nejpozději 2 pracovní dny před konáním akce. 

 • Storno podmínky jsou 7 dní předem = vrací se celá částka, méně než 7 dní před konáním akce je storno poplatek 50% z ceny (tj celá záloha pro workshop anebo polovina zálohy pro konference a setkání), méně než 2 dny před konáním akce je storno poplatek ve výši celé zálohy.

 • Pořadatel akce si vyhrazuje právo vrátit zálohu na vstupné a účastníka vyřadit z účasti na párty či kurzu bez udání důvodu. Důvodů může být mnoho, např. již plně obsazený počet účastníků, atd.

 

II. Meditace a online kurzy

Po nákupu meditace a online kurzu má kupující nárok na vrácení platby pouze v případě, kdy mu virtuální produkt nebude odeslán (např. z důvodu technické chyby na straně provozovatele).

 

III. Workshopy a kurzy

Účastníci kurzů nesou plnou odpovědnost za to, jak se na a po kurzech cítí. Veškerá jídla zde připravovaná slouží k předvedení postupů přípravy, jejich konzumace je na vlastní odpovědnost.

Není-li lektor kurzů lékař, jsou veškeré informace o zdravotních účincích stravy, pohybu a dalších činností pouze vyprávěním jeho vlastních zkušeností a rozhodně nesmí být brány jako směrodatné při léčení konkrétních potíží. Pro léčení konkrétních potíží kontaktujte Vašeho lékaře. Anebo si najděte jinou svoji cestu, která je legální v rámci Evropské Unie :-).

 

IV. Veřejné konference a setkání Jednoduše-spolu

 1. Klub Jednoduše Spolu (dále “my”) propojuje příjemné lidi (dále “Vy”) :), za účelem společného setkávání se, inspirace a sdílení.

 2. Členství v klubu je čistě účelové, vytváří právo členů účastnit se společných akcí, a nezakládá členům klubu žádné další povinnosti.

 3. Stejně jako každý člen klubu na společných akcích odpovídáte za svoji radost a zdraví. V případě, že s sebou na akci přivedete dítě mladší 18 let, odpovídáte i za jeho radost a zdraví.

 4. My o Vás shromažďujeme tyto základní údaje: jméno, příjmení, telefon, emailová adresa, svolení se zasíláním informací a případně datum narození, pokud oslavujete narozeniny.

 5. Pokud nám dáte souhlas k zasílání informací, budeme vám posílat cca 2x měsíčně email s inspirativními články z blogu, podcasty a nejbližšími akcemi Jednoduše Spolu

 6. Nesouhlasíte-li se zasíláním informací, i přesto můžete být členy klubu.

 7. Některé akce klubu jsou dokumentovány pomocí fotografií a videa. Každý, kdo na nich nechce být zachycen, je povinen to oznámit při vstupu na akci.

 8. Členem klubu se stanete, když se zaregistrujete na internetovém nebo papírovém formuláři u vstupu na akci. V případě internetového formuláře potvrdíte funkčnost emailové adresy následným emailem. Papírový formulář potvrdíte podpisem.

 9. Každý člen je oprávněn kdykoliv z Klubu vystoupit, vystoupení probíhá pomocí emailu na adresu jednodusespolu@gmail.com a je zrealizováno do 5 pracovních dní. Vystoupení znamená, že bývalý člen bude vyřazen z databáze členů.

 10. Členství v Klubu může ukončit provozovatel Klubu, a to bez udání důvodu. V takovém případě je členství ukončeno okamžitě.

 

V. Namasté.

Trocha právnických rozumů. Pokud ještě čtete, tak vězte, že se na Vás těšíme! Kateřina a tým Jednoduše spolu.

bottom of page